Prophecy Of The Nun Indir

Prophecy Of The Nun Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Rahibenin Kehaneti 28 Ağustos 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

ÇOK ÖNEMLİ NOT: Oyun gizem, gerilim, korku, macera ve keşfe odaklanır ve daha derin bir deneyim yaratmak için yavaş yavaş gerilim oluşturur. Oyunun hikayesi, yüksek ve ani seslerle desteklendiği için çok fazla rahatsızlığa neden olabilir. Çok korkutucu olduğunu ve zor bir oyun olduğunu düşünün. Prophecy Of The Nun, birinci şahıs ve üçüncü şahıs gerilim korku oyunudur. Bir fps düşüşüne sahipseniz, düşük gölgeye ayarlayın. Bu videoyu ilerleyemediğiniz bir bölümde izliyor olabilirsiniz.

Çevre:
Oyun bir ormanda ve ormanda bir konakta geçiyor. Terk edilmiş bir ormanda kasvetli bir konakta çeşitli korku gerilim sesleri ve gizemli bir ortam ile zihninizi çevreyle bütünleştirerek tamamen farklı bir ortamda olduğunuzu hissedeceksiniz.

Oyunun teması:
Bir grup arkadaş, araçlarının bozulması nedeniyle yardım almak için terk edilmiş bir yerde yürürken bir köşkün karşısına çıkar ve köşkün içine girmek zorunda kalırlar. Konağın anahtarını bulduktan sonra gizemli macera başlar. Bir maceracı olarak bu evdeki gizemli olaylar kolay olmayacaktır.

Doğaüstü varlık:
Konakta işkence edilerek öldürülen rahibenin hayaleti.

Oyunla ilgili geliştirici yorumu:
Evi iyice araştırmanızı ve anlamanızı tavsiye ederim. Çok kişiyle oynamanızı tavsiye ederim. Ormanda kolay görüntüleme için görüş mesafesini azaltabilirsiniz.

Önemli Not:
7 Kasım 1969’daki gerçek olaydan alınmıştır.

Rahibe Kehaneti Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Prophecy Of The Nun indirmeyi bitirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Prophecy Of The Nun”a tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Prophecy Of The Nun klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Rahibe kehaneti ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Prophecy Of The Nun ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşlemci: Intel® Core™ i3 veya AMD Ryzen™ 3
 • Hatırlatma: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GeForce® GTX 950 veya AMD Radeon™ R7 370
 • DirectX: sürüm 11
 • Depo: 5 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?