Pronty: Fishy Adventure Indir (v1.0.4)

Pronty: Fishy Adventure Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Pronty: Fishy Adventure 18 Kasım 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Pronty: Fishy Adventure, bir zamanlar gelişen, ancak şimdi deniz yaşamı ve kirli çöplerle birleşen tehlikeli yaratıklarla dolu, düşmüş bir sualtı şehri Royla’da geçen bir sualtı Metroidvania oyunudur. Garip bir şekilde sevimli “Pronty” ve onun robot silahı / arkadaşı Swordfish olun, oyuncular bu terk edilmiş şehre umut getirmek ve Pronty’nin kökenleri hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmak için çeşitli canavarlarla ve hatta bazı Behemoth’larla savaşacaklar.

Pronty: Fishy Adventure nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Pronty: Fishy Adventure indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Pronty’ye Çıkart: Fishy Adventure” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Pronty: Fishy Adventure klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Pronty: Fishy Adventure Ücretsiz indir

Pronty’yi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Fishy Adventure Free Download. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core i3
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GTX920 | AMD R7 370
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin