Progress Bar Simulator Indir

İlerleme Çubuğu Simülatörü Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indir PC oyunu. İlerleme Çubuğu Simülatörü 1 Nisan 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Yani çok fazla metin umursamıyorsunuz? bundan memnunum. İlerleme çubuklarını yukarı veya aşağı hareket ettirmek için klavyenizdeki tuşlara basın. İlerleme, son sınır. Her şey sizin istediğiniz kadar hızlı veya yavaş ilerlemediği için bu oyunda ilerlemenin tam kontrolünü elinize alabilirsiniz. Bilgisayar geçmişinden (çoğunlukla) tarihsel olarak doğru ilerleme çubuklarıyla yapılmıştır. Modern zamanların en önemli başarılarına gerçekten tutkulu bir yaklaşım: İLERLEME ÇUBUĞU sonunda bir oyun haline geliyor. İlerleme için “sağ / yukarı” ve gerileme için “sol / aşağı” yönü ile ilişkilendirebileceğiniz klavyenizde (veya farenizde) herhangi bir tuşu kullanın.

normal
Size uygun, kendi hızınızda ilerleme ve gerileme.

Doğal
Modern bilgisayarlar genellikle ilerleme çubuklarının güzelliğini tam olarak takdir edemeyecek kadar hızlıdır. Sonunda kendi hızınızda istediğiniz kadar ilerleme çubuğu görebilirsiniz. Yavaş ve pürüzsüz.

KOŞU ÇUBUĞU
Modern hayatınız yeterince hızlı DEĞİLSE, neden her oyunda hızlı koşmayı ve geliştirmeyi denemiyorsunuz?

İlerleme Çubuğu Simülatörü Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. İlerleme çubuğu simülatörü indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “İlerleme Çubuğu Simülatörüne Çıkart” ı tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
 4. Progress Bar Simulator klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

İlerleme Çubuğu Simülatörü Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz İlerleme Çubuğu Simülatörü indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel i3 / AMD A6-9500
 • Hatırlatma: 1 GB RAM
 • Grafik: Intel HD 4000 / AMD Radeon R5
 • Depo: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Tavsiye edilen

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin