Prey Indir (Incl. ALL DLC’s)

Prey Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş. Prey, 4 Mayıs 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Prey’de, 2032’de ayın yörüngesinde dönen bir uzay istasyonu olan Talos I’de uyanın. İnsanlığı sonsuza dek değiştirmek için tasarlanmış bir deneyin ana konususunuz – ama işler çok ters gitti. Uzay istasyonu düşman uzaylılar tarafından istila edildi ve şimdi avlanıyorsunuz. Talos I’in karanlık sırlarını ve kendi geçmişinizi araştırırken, istasyondaki araçları kullanarak hayatta kalmanız gerekecek – fikirleriniz, silahlarınız ve akıllara durgunluk veren becerileriniz. Talos I ve gemideki herkesin kaderi sizin ellerinizde.

 • Bilim Kurgu Gerilim Hiçbir şey Talos I gemisinde göründüğü gibi değil. Morgan Yu olarak, kendinize bıraktığınız ipuçlarını çözmeye ve geçmişinizle ilgili gerçeği keşfetmeye başlayın. TranStar’ın planlarında ve istasyonu harap eden gizemli tehditte nasıl bir rol oynayacaksınız?
 • Uzay istasyonu Talos I, ayın etrafında dönüyor ve özel uzay şirketinin yüksekliğini simgeliyor. 1960’ların işinin lüksünü yansıtan lüks bir zanaatı keşfedin ve sayısız sırrı gizlemek için tasarlanmış birbirine bağlı, doğrusal olmayan yollarda gezin.
 • Düşünülemez Tehdit: Talos I’i istila eden karanlık uzaylı varlığı, avını yok etmek için dışarı çıkmış yaşayan bir ekolojidir. Bu perili avcıların ölümcül saldırısını sona erdirmek, istasyondaki son hayatta kalanlardan biri olan size kalmış.
 • Belirli bir güç kombinasyonu geliştirmek ve benzersiz becerilerinizi geliştirmek için WayGain uzaylı becerilerinizi oynayın. Yolunuzdaki tehlikeli engellerin üstesinden gelmek için giderek daha kullanışlı öğeler yapmak için istasyondaki planları, cihazları ve araçları kullanın. Aklınız ve doğaçlama becerilerinizle benzeri görülmemiş tehditlerden kurtulun.

Ganimet indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Prey indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Prey + ALL DLC’s.zip” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Prey klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Ücretsiz indir

Prey Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit sürümler)
 • İşlemci: Intel i5-2400, AMD FX-8320
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: GTX 660 2 GB, AMD Radeon 7850 2 GB
 • Depo: 20 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.