Praey for the Gods Indir (v0.5.106)


Doğrudan Bağlantıda Önceden Yüklenmiş Gods Free Download PC Game için Praey. Praey for the Gods 31 Ocak 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Praey for the Gods, hiç bitmeyen bir kışın ardındaki gizemi keşfetmek için ölmekte olan donmuş bir dünyanın kenarına yalnız bir kahraman olarak gönderildiğiniz bir açık dünya patron tırmanma macera oyunudur. Sadece sırtınızdaki kıyafetlerle gelirseniz, karşılaştığınız muazzam tehlikelerden kurtulmanız gerekecek. Dengeyi yeniden sağlamak ve araziyi uçlardan kurtarmak için, cevabını tanrının bile bilmediği sorularla karşı karşıya kalacaksınız. Bu toprağa bağlı devasa canavarlara tırmanmak ve onları yenmek için imkansız şansların üstesinden gelin. Harabeler ve dağlardan topraklarda yaşayan devasa hayvanlara kadar elinize geçen her şeye tırmanabilirsiniz. Dağların tepesine çıkın, ardından daha önce erişilemeyen yerlere ulaşmak için açık dünya boyunca kaydırın. Sırları ve hazineleri saklayan gizli yerleri keşfetmek için soğuk suda yüzün. Ancak çok uzun süre kalmayın, aksi takdirde yüzmeniz sonunuz olabilir. Donmuş bir adaya sırtınızda sadece giysilerinizle geliyorsunuz – hayatta kalmak size kalmış. Bir ateş yak, yemek avla ve sonsuz bir kışı atlatmak için ihtiyacın olan ekipmanı bul. Doğa tek tehlike değil. Bu yüzden silahlar yapın, daha iyi ekipman için minyonları alt edin ve sırlarını keşfetmek için uzun zamandır unutulmuş mağaralarda maceraya atılın. Bu denemelerde zafer kazanırsanız, sizi bekleyen imkansız fırsatlara hazırlıklı olacaksınız.

Praey for the Gods’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Praey for the Gods indirme işlemi tamamlandığında, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Praey.for.the.Gods.v0.5.106.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak alabilirsiniz Buraya).
 4. Praey For The Gods klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

NOT: Çok oyunculu çalıştı, ancak kaydetme çalışmıyor. Beğendiyseniz, geliştiriciye yardımcı olmak için satın alın.

Praey for the Gods ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Praey For The Gods Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 7
 • İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3,3 GHz, AMD CPU Phenom II X4 940
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GPU GeForce GTX 670 veya AMD GPU Radeon HD 7870
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 8 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Oyunu çalıştırmak için DirectX 11 gereklidir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin