Potato Flowers In Full Bloom Indir

Patates Çiçekleri Bloom Ücretsiz İndirme PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Patates Çiçekleri Tam Bloom’da 10 Mart 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

İlerledikçe hareket alanınızı yavaşça genişletin. Labirentteki hareket alanınızı yavaş yavaş genişletin. Hazineyi bulmak ve mürettebatınızı yükseltmek için zindanda gezinin. Bilgi ve büyülü öğeler arayışında bir keşif ekibinin parçası olarak oynayın. Mürettebatınız, simyacılar tarafından bir labirentte bırakılan özel bitki tohumlarını aramak için rustik bir adaya gitti. Bu tohumlar, insanlığı uzun süredir rahatsız eden bir sorun olan kirlenmiş toprakta büyüdüğü söylendiği için özeldir. Harap bir şehirde bir ana kamp kuran keşif lideri tarafından yönetilen oyuncu, tohumların depolandığı söylenen en düşük seviyeye ulaşmak için labirentin içine girmeye devam ediyor. Hatta arkadaş canlısı komşularla tanışabilirsiniz.

Bloom’da Patates Çiçekleri nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Patates Çiçekleri Full Bloom indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Tam Bloom’daki Patates Çiçeklerine Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Patates Çiçekleri Full Bloom klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Patates çiçekleri çiçek açmış ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Tam Bloom’da Patates Çiçeklerini ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows10 64bit
 • İşlemci: Intel Pentium (2018)
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: Geforce GTX750Ti
 • Kamp: 250 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin