POSTAL: Brain Damaged Indir


POSTAL: Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Beyin Hasarlı Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. POSTAL: Beyin Hasarlı 9 Haziran 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

POSTAL’i yepyeni bir bakış açısıyla deneyimlemeye hazır olun! Hayranların çok sevdiği Running With Scissors serisinin bu boomer nişancı oyunu sizi serideki önceki tüm oyunlardan daha fazla tavşan deliğine götürüyor. Artık cennette değilsiniz ve POSTAL: Brain Damaged, POSTAL DUDE’un çarpık ruhunda gerçekleştiği için işler garipleşmek üzere! Vahşi tavır mı? Daha da vahşi bir oyun! POSTAL’ın ticari markasına ve mizahına sadık kalsa da oyun, serinin önceki tüm oyunlarından çok farklı bir şekilde oynanıyor. Elde ettiğiniz şey hızlı, zorlu ve çeşitli, özenle hazırlanmış düşmanlar ve ortamlarla dolu. Geri tepme atıcılarının gelgit dalgasında sörf yapıyorsanız veya dünyayı istila eden cehennem güçlerini tek başına üstlendiğinizi gören bu oyunun son bölümünden keyif aldıysanız, kendinizi evinizde hissedeceksiniz ( hatta eviniz gerçekten kötü kokuyorsa). .

POSTAL’i indirin ve yükleyin: Beyin Hasarlı

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. POSTAL: Brain Damaged indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “POSTAL’e Çıkart: Beyin Hasarlı” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. POSTAL: Brain Damaged klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

POSTAL: Beyin Hasarlı Ücretsiz İndir

POSTAL’i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Beyin Hasarlı ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows Vista, 7, 8 ve 10
  • İşlemci: Intel i5 4. nesil veya eşdeğeri
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 780M veya eşdeğeri
  • Depolamak: 4 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin