Port Royale 4 Indir

Port Royale 4 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. Port Royale 4, 25 Eylül 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Yelken açın ve 17. yüzyılda Karayipler’de üstünlük için İspanya, İngiltere, Fransa ve Hollanda’nın sömürge güçleriyle savaşın. ‘Port Royale 4’te genç ve hırslı bir vali olarak bir koloninin kontrolünü ele alıyorsunuz. Küçük yerleşimini nasıl yöneteceğini öğrenmek ve hareketli bir ticaret kasabasına dönüşmek için can atıyor. Her şehrin giderek artan taleplerini karşılamak için birden fazla adayı birbirine bağlayan ve Karayipler’de karmaşık ticaret yolları oluşturan üretim zincirleri geliştirin. Fırtınalı hava bölgeleri, kayalıklar veya sığ sulardan kaçınmak için ayrıntılı deniz haritasını kullanın. Ulusunuzun genel valisi için görevleri tamamlayın ve şehir binalarının, gemilerin ve daha fazlasının kilidini açmak için daha fazla ün kazanın. Korsanları ve diğer korsanları ararken rakip ulusların şehirlerini fethedin veya filolarını markalı bir mektupla avlayın. Bu seride ilk defa deniz savaşları sıra tabanlı olacak. Aynı anda 8 gemiye kadar savaşır ve taktik kaptan manevraları, en umutsuz durumlarda bile şanlı zaferin gidişatını değiştirebilir.

Port Royale 4’ü İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Port Royale 4 indirildikten sonra zip dosyasına sağ tıklayın ve “Port.Royale.4.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Port Royale 4 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Port Royale 4 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Port Royale 4 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 8.1 veya Windows 10 (64 bit sürümler)
 • İşlemci: AMD veya Intel, 2.5 GHz’de Intel Core i5 2400s veya 3.6’da AMD FX 4100
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: nVidia GeForce GTX 680 veya AMD Radeon HD7970 veya daha iyisi (Shader Model 5.0 ile 2048 MB VRAM veya daha fazlası)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 10 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: En son sürücülere sahip DirectX uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.