Poppy Playtime Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olan Poppy Playtime Free Download PC oyunu. Poppy Playtime 12 Ekim 2021’de çıktı

Oyun hakkında

Bu korku / bulmaca macerasında hayatta kalmalısın. Terk edilmiş oyuncak fabrikasında sizi bekleyen intikam dolu oyuncaklarda hayatta kalmaya çalışın. Elektrik devrelerini kesmek veya herhangi bir şeyi uzaktan kesmek için GrabPack’inizi kullanın. Gizemli tesisi keşfedin … ve yakalanmayın. Oyun şu anda ilk bölümü içeriyor. Gelecekteki tüm bölümler de 4,99 dolara mal olacak ve DLC şeklinde olacak. Playtime Co., bir zamanlar oyuncak endüstrisinin kralıydı … bir gün fabrikadaki herkes ortadan kaybolana kadar. Şimdi, yıllar sonra terk edilmiş fabrikayı keşfetmeli ve gerçeği ortaya çıkarmalısınız. Playtime Co.’nun oyuncakları kabarcıklı bir grup! Bottan kucaklamaya, kedi arısından haşhaşa, Playtime’da her şey var! Playtime Co.’dayken neden oyuncaklara küçük bir ziyarette bulunmuyorsunuz? Sadece birkaç arkadaş edinebilirsin. Bu muhteşem GrabPack, çelik tel ile bağlanmış 2 yapay elin eşlik ettiği portatif bir sırt çantasıdır. Bu pratik, son teknoloji araçla Playtime Co. çalışanları için sınır yoktur! Aşağıdaki özellikler listesi, GrabPack’in neler sunabileceğini size göstermenize yardımcı olacaktır.

Poppy Playtime nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Poppy Playtime indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Poppy Playtime’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
  4. Poppy Playtime klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Haşhaş Oyun Süresi Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Poppy Playtime Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim sistemi: Windows 10

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin