Pony Island Indir (v1.20)

Pony Island Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Pony Island, 4 Ocak 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

Pony Island kılık değiştirmiş bir gerilim bulmaca oyunudur. Bir belirsizlik içindesiniz, şeytanın kendisi tarafından geliştirilen kötü niyetli ve buggy bir arcade makinesinde mahsur kaldınız. Şeytan, bulmacaları çözüldüğünde ve kötü programlama ifşa olduğunda bundan nefret eder. Devam etmek için kutunun dışında düşünmek zorundasın ve yaparsan güceneceksin. Pony Adası’nda …

 • Bozuk kodu düzeltmek için “Pony Adası” nın çürüyen perdesinin arkasına bakın
 • The Devil’ın çılgın midilli oyunuyla birlikte oynamak zorunda kalın
 • Oyunu çalıştırılan şifreli yazılım sisteminin derinliklerini keşfedin

Pony Adası’nı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Pony Adası indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Pony.Island.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Pony Island klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Pony Island ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Pony Island Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 400 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.