Police Simulator: Patrol Duty Indir

Police Simulator: Patrol Duty Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Police Simulator: Patrol Duty 18 Haziran 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Police Simulator: Patrol Duty’de bir ABD polis memurunun heyecan verici günlük hayatını yaşayın. Unreal® Engine 4 ile büyük, canlı ve özgürce erişilebilen bir ABD şehrini keşfedin ve bölgenizi güvende tutun. Trafik kazalarını kaydedin, çalıntı araçları arayın ve suçluları tutuklayın. Diğer polis memurlarına trafik kontrol noktalarında yardımcı olun, hız yapanları işaretleyin ve not edin. İstediğiniz herhangi bir vatandaşı veya arabayı durdurun ve kontrol edin ve yasayı uygulayın. Uçucu şüphelilere dikkat edin ve onları yürüyerek veya yanıp sönen ışıklar ve sirenler ile araba ile avlayın. Suç mahallerini araştırın, tanıklarla görüşün ve kanıt arayın. Çalışan kokpitlere sahip üç gerçekçi polis aracının direksiyonuna geçin ve aranan şüphelileri ve çalınan araçları belirlemek için arabadaki bilgisayarı kullanın. Tipik bir polis sedan ile başlayın ve oyunda ilerledikçe 4×4 ve hızlı bir polis arabasına geçin. Acil bir durumda arabaları durdurmak veya yoğun trafikte kendinizi asmak için sireni kullanın. Bir kaza geçirirseniz veya arabanıza zarar verirseniz, sadece gözle görülür bir deformasyon yaşamakla kalmaz, aynı zamanda aracın idaresi de zorlaşır. Tek başınıza veya bir arkadaşınızla 2 oyunculu kooperatif çok oyunculu modda devriye gezip acil durumları çözmek için acele edin. Şüpheli davranışları tespit edin ve suç işlemlerini önleyin.

Police Simulator: Patrol Duty’yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Police Simulator: Patrol Duty indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Police.Simulator.Patrol.Duty.zip” seçeneğine tıklayın (bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Police Simulator: Patrol Duty klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Police Simulator: Patrol Duty ücretsiz indirme

Police Simulator: Patrol Duty Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10 64 bit
 • İşlemci: 3.4 GHz ile Intel Core i5 3570 veya 3.5 GHz ile AMD Ryzen 3 2200G
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 660 (2 GB VRAM) veya AMD Radeon 7870 (2 GB VRAM) veya üzeri
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 8 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.