Pocket Harvest Indir (v2.22)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Pocket Harvest Ücretsiz İndir PC Oyunu. Pocket Harvest 15 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

Taşra hayatının zevklerini toplayın ve çiftliğinizi ve zaferinizi geliştirin! Pocket Harvest'te fare yarışını geride bırakın ve kendi çiftliğinizde hayatın zevklerini toplayın! Çıtır maruldan sulu çileğe kadar çeşitli mahsulleri yetiştirmeyi ve yerel bakkallardan sipariş almak için onları ödüllü ürünlere dönüştürmeyi seviyorum. Sevimli hayvan dostları da yardımcı olacak ve süt, yün, yumurta ve daha fazlasını sağlayacak! Kendinizi daha hırslı hissediyor musunuz? Gelirinizi ve imajınızı turizmle artırın! Zengin kasaba halkını çekmek için sıcak hava balonlarından spor tesislerine kadar sayısız kombinasyonda ilgi çekici yerler inşa edebilirsiniz. Pocket Harvest'ta tulumu giyiyorsun, yani kontrol sende! Çiftliğinizi sıfırdan gelişen bir eğlence bolluğuna genişletin!

 • Pocket Harvest: Bu simülasyon oyununda, sanal mahsul ve hayvan yetiştirdiğiniz bir çiftliği yönetiyorsunuz. Çiftliğinizi dünyanın en büyük ve en iyisi yapmaya çalışın.
 • Oynanış: Yeni alanlar oluşturun, çalışanlarınızı eğitin ve çiftliğinizin boyutunu genişletin. Turizm tesisleri açılır açılmaz siz de çiftliğinize misafir davet edebilirsiniz.
 • Çiftlikler: Boş bir arsa üzerine bir tarla inşa ederseniz, onu işçileriniz ekecektir. Tarla ekildikten kısa bir süre sonra tahıl hasadına başlayabilirsiniz. İşçileriniz tarlayı sürdükçe mahsulün kalitesi yükselir.

Pocket Harvest nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Pocket Harvest'i indirdikten sonra .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Cep Harvest'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak. burada).
 4. Pocket Harvest klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Pocket Harvest Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Pocket Harvest ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 64bit
 • İşlemci: Intel Atom® x7-Z8750
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • DirectX: Sayı 10
 • Depolamak: 250 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin