Placid Plastic Duck Simulator Indir


Placid Plastik Ördek Simülatörü Önceden yüklenmiş doğrudan bağlantıda Ücretsiz İndirme PC Oyunu. Placid Plastik Ördek Simülatörü 6 Temmuz 2022’de çıktı

Oyun hakkında

Hayatı bir lastik ördek olarak deneyimlediğiniz rahatlatıcı bir 3B ortam olan Placid Plastic Duck Simulator, sakinlik ve mutluluk yaratmaya yönelik bir deneydir. En sevdiğiniz deniz kenarındaki havuzda canlandırıcı bir ıslanmayı seviyorsunuz. Yalnız değilsiniz. Farklı ördekler, her biri kendi tarzı ve davranışı olan havuza yavaş ve mutlu bir şekilde düşecek. Suda yüzün, güneşlenin, gaganızı daldırın, kaydıraktan aşağı kaydırın. Radyo nostaljik bir melodi çalıyor. İşte gece geliyor. yıldızlara bak Radyoyu kapatın, karanlıkta dalgaları dinleyin. Rüya. Hiçbiri. Gökyüzü mavi. İkinci havuza doğru kaydırın. Bir yerde bir uçak yarışıyor, yapacak bir şey var. Senin için değil. Şimdiki anı yaşa, hayatın tadını çıkar. Her şey düzelecek.

Placid Plastik Ördek Simülatörü Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Placid Plastic Duck Simulator indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Placid Plastic Duck Simulator” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Placid Plastic Duck Simulator klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Placid Plastik Ördek Simülatörü Ücretsiz İndir

Placid Plastic Duck Simulator ücretsiz indirmeyi doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: pencereler 10
  • İşlemci: çekirdek i3
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • Grafik: NVIDIA GeForce GTX680
  • Depolamak: 500 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin