Pinball FX2 VR Indir

Pinball FX2 VR Ücretsiz İndirilen PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Pinball FX2 VR, 29 Kasım 2016’da piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Dijital langırt öncüleri Zen Studios’tan çığır açan yeni bir langırt oyunu olan Pinball FX2 VR’de dijital langırt deneyimini daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyin! Pinball FX2 VR, gelişmiş fizik, ayrıntılı 3D grafikler ve Zen’in langırt sihirbazlarından orijinal tablolar içerir. Pinball FX2 VR, sanal bir oyun odasında gerçek langırt makinelerinin atmosferini yeniden üretir ve fiziksel bir bilgisayarda geri yükleyemeyeceğiniz oyun işlevleri ve efektleri sunar. Ek olarak, oyunun kapsamlı puan tabloları Süper Puanınızı, Sihirbaz Puanınızı, Masa İstatistiklerinizi ve çok daha fazlasını takip edecek, böylece dünyanın her yerinden oyunculara karşı rekabet edebileceksiniz! Pinball FX2 VR, üç tabloyla birlikte gelir: Derinlerin Sırları, Mars ve Epic Quest. Ek tablolar DLC olarak satın alınabilir.

Pinball FX2 VR’yi indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Pinball FX2 VR’yi indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Pinball.FX2.VR.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Pinball FX2 VR klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: Oynamak için sanal gerçeklik başlığı gereklidir.

Pinball FX2 VR ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Pinball FX2 VR Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel i5-4590 veya AMD eşdeğeri
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 970 / AMD 290X
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 900 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin