Physical Exorcism: Case 01 Indir


Physical Exorcism: Case 01 Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Fiziksel Exorcism: Case 01, 31 Ekim 2018'de yayınlandı

Oyun hakkında

Dünya size karşı istiflendiğinde, doğaüstü yetenekler bile her zaman finansal başarıya götürmez. Ruhsal ve psişik güçlerini kötü ruhlarla savaşmak için kullanan iki araştırmacı Brucie ve Jade ile tanışın. Fakir oldukları için kendilerine yangın hortumu sıkıldıktan sonra, yakındaki bir lisede ilginç bir olayla karşılaşırlar: şüpheli kazalarda iki öğrenci ciddi şekilde yaralanmıştır. Bir lise öğrencisi olan Lucy, sıradaki olabilecek arkadaşı Sapphire'i kurtarmak için Brucie ve Jade'i tutar. Geleneksel sıra tabanlı JRPG savaşında eziyet olmadan Sapphire'i kurtarma görevinizde kötülükle savaşın. Physical Exorcism, zamanınızı çalmayacak kısa ama sağlam bir oyundur. Eğlenceli ve dinlendirici atmosferi, insan ilişkilerine dair düşündürücü, anlamlı yorumlar içermektedir. İki sondan hangisini seçeceksin?

The Physical Exorcism: Case 01 Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Physical Exorcism: Case 01 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Fiziksel Exorcism: Case 01'e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak burada).
  4. Physical Exorcism: Case 01 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Fiziksel Şeytan Çıkarma: Vaka 01 Ücretsiz İndir

Physical Exorcism: Case 01'i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Microsoft® Windows® 7/8/8.1/10 (32bit/64bit)
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolamak: 512 MB kullanılabilir disk alanı
  • Ek Yorumlar: 1024×576 veya daha iyi ekran

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin