PGA Tour 2K21 Indir


PGA Tour 2K21 Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link'te Önceden Yüklenmiştir. PGA Tour 2K21, 20 Ağustos 2020'de yayınlandı

Oyun hakkında

Profesyonellere karşı oynayın. Ekibinizle oynayın. PGA TOUR 2K21, kurallara göre oynamanıza veya kendinizinkini yaratmanıza izin verir! FedExCup Şampiyonu olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlayın. PGA TOUR profesyonellerini kendi kariyerinize taşıyın, yol boyunca ödüller ve ekipman kazanın. TPC Sawgrass, East Lake Golf Club ve daha fazlası gibi nefes kesici, gerçek hayattaki kurslarda Justin Thomas ve 11 en iyi profesyonele karşı oynayın. MyPLAYER'ınızı sevdiğiniz markaların cihazları ve kıyafetleri ile oluşturun ve kişiselleştirin. Binlerce özel seçenekle nihai rotanızı tasarlayın. Yeni başlayanlar gerçek zamanlı eğitimlerden, ipuçlarından ve çekim önerilerinden yararlanabilir. Zaten profesyonel misiniz? Pro Vision, Distance Control, Putt Preview ve diğer yeniliklerle oyununuzda ustalaşın. Alt-Shot, Stroke Play, Skins ve 4-Player Scramble gibi yerel ve çevrimiçi oyunları oynayarak arkadaşlarınızla bağlantılara girin. Çevrimiçi şirketlerle kulüp binanıza hükmedin. Tüm sezonları ve turnuvaları çalıştırın ve sahada övünen haklar kazanın. Engel ve etkinlik ayarlarının yanı sıra katılım koşulları ve gereksinimleri oluşturun. Gerçek dünyada tarama yapmak çimenlere, yeşillere, sığınaklara, ağaçlara, göllere ve göletlere hayat verir! Konformal PGA TOUR yayın sunumu, tamamı Luke Elvy ve Rich Beem'den gelen oyun bazında yorumlarla sabitlenmiş rafine grafikler, dinamik ara sahneler ve kusursuz bir oynatma sistemi içerir.

PGA Tour 2k21'i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. PGA Tour 2K21'i indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “PGA.TOUR.2K21.zip'e Çıkar” seçeneğine tıklayın (alabileceğiniz 7-zip'e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. PGA Tour 2K21 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

PGA Tour 2K21 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile PGA Tour 2K21 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 × 64 / Windows 8.1 × 64 / Windows 10 × 64
 • İşlemci: Intel Core i5-760, 2,80 GHz veya eşdeğeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 1 GB Video Ram ile AMD Radeon HD 5770 veya NVIDIA GTX 650
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 12 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu ses cihazı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin