PAW Patrol: Grand Prix Indir


PAW Patrol: Grand Prix Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. PAW Patrol: Grand Prix 30 Eylül 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Hiçbir pist çok büyük, hiçbir yarışçı çok küçük değil! En sevdiğiniz PAW Patrol yavrularıyla ve aynı anda 4 oyuncuyla Adventure Bay'de yarışın – ama yaramaz Belediye Başkanı Humdinger'ın geride bıraktığı engellere dikkat edin! PAW Patrol şimdiye kadarki en hızlı görevinde – Pup Cup'ı kazanmak için! Kimin kazanan olacağını görmek için Adventure Bay, Jake's Snowboarding Resort ve The Jungle gibi ikonik konumlarda gezinin. Chase, Skye veya Marshall gibi en sevdiğiniz yavrulardan birini seçebileceğiniz bu çok oyunculu şampiyonada arkadaşlarınızla oynayın. Ancak dikkat edin, sinsi Belediye Başkanı Humdinger hemen köşede olabilir ve yarışınızı çılgın bir felakete çevirebilir! Yavru köpeğinize su balonları ve kartopu gibi güçlendirmeler verin. Ayrıca, çevrenizdeki yarışçıları yavaşlatmak için Chase'in sireni gibi özel karakter yeteneklerinin kilidini açın. Bu kart yarışçısı, küçükler için pistte rehberlik edecek otomatik hızlanma ile kolay bir kontrol seçeneği ve deneyimli pist yıldızları için zor bir mod içerir. En iyi yavru arkadaşlarınızla PAWsome 11 parkurlu bir yarış için kemerinizi bağlayın!

PAW Patrol: Grand Prix nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. PAW Patrol: Grand Prix indirildikten sonra .zip dosyasına sağ tıklayın ve “PAW Patrol: Grand Prix'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için edinebileceğiniz 7-Zip'e ihtiyacınız olacak) burada).
 4. PAW Patrol: Grand Prix klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

PAW Patrol: Grand Prix Ücretsiz İndirme

PAW Patrol: Grand Prix ücretsiz indirmeyi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: AMD Ryzen 3 1200 / Intel Core i3-7100
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: AMD Radeon RX 550 4GB / Nvidia GTX 750
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 8 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin