Path Of The Midnight Sun Indir


Path of the Midnight Sun Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Path Of The Midnight Sun 10 Ocak 2023'te gösterime girdi

Oyun hakkında

JRPG'den ilham alan bu kahramanca macerada sevimli bir karakter kadrosuyla tanışın, kendinizi kabul edin ve oynanabilir üç kahramandan biri olarak bir iblis kralla yüzleşin. İletişim ve ilişkiler, bu uçsuz bucaksız dünyada başarının anahtarıdır, çünkü onlarla birlikte duruşunuz arkadaşlarınızın savaşma yeteneğini doğrudan etkiler. Becerilerinizi Hardcore modunda nihai teste tabi tutun veya Story modunda stressiz Path of the Midnight Sun dünyasına dalın.

 • 30 saatin üzerinde içeriğe sahip hikaye odaklı bir RPG!
  Sıra tabanlı dövüşte hareketlerinizi planlayın ve kendinizi oyunun zengin anlatımına kaptırın. Verdiğiniz her karar, müttefiklerinizin savaşa yansıyan zihinsel durumunu etkileyebilir. İşaretle ve tıkla sistemiyle yerleri keşfedin ve taktik haritalarda zamanınızı dikkatli bir şekilde yönetin!
 • Ruh eşini bul, kendi yoluna git!
  Seçimleriniz karakterlerin kişiliklerini etkileyerek yeni dövüş ve romantizm seçeneklerinin kilidini açacak!
 • Live2D'de canlandırılan elle çizilmiş sanat!
  Path of the Midnight Sun'da gördüğünüz her şey elle çizilmiş ve Live2D teknolojisi ile canlandırılmıştır! Sanatçının dokunuşunu tamamen korumak istediğimiz için 3D modeller kullanmıyoruz!
 • Profesyonel seslendirme!
  Oyun ve anime endüstrisinde büyük rol oynayan profesyonel seslendirme sanatçıları tarafından 50'den fazla karakter seslendirildi!
 • Tamamen orkestrasyonlu film müziği!
  Oyundaki her parça tamamen orkestrasyonludur, bu da bağımsız oyunlar için nadirdir! Toplam 3 saatten fazla müzik var!

Path Of The Midnight Sun'ı indirme ve yükleme

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Path Of The Midnight Sun'ın indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Path Of The Midnight Sun'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Path Of The Midnight Sun klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Geceyarısı Güneşi Yolu Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Path Of The Midnight Sun'ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Microsoft Windows 7 (64bit)
 • İşlemci: Intel N4100 (veya benzeri) veya daha iyisi
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: DirectX 9/OpenGL 4.1 uyumlu grafik işlemci
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: En az 4 GB VRAM olması önerilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin