Path of Ra Indir


Path of Ra Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Path of Ra, 5 Aralık 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Path of Ra'da mezarının duvar resimlerinde bir hiyeroglif olarak reenkarne olan bir firavunun ruhuna eşlik ediyorsunuz. Plakaları hareket ettirin ve kalbinin parçalarını toplaması için bir yol oluşturun. Hikayesini yeniden yaşayın ve zengin, el yapımı sinemalarla ölümünün koşullarını ortaya çıkarın. Piramitlerin muhteşem hiyeroglif fresklerinden ilham alan Path of Ra, sizi daha önce hiç görmediğiniz bir antik Mısır yolculuğuna çıkarıyor. Duvar resimlerini yeniden düzenlemek için basit bir kaydırma hareketiyle karoları hareket ettirin ve döndürün. Oyun herkesin oynayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Özenle hazırlanmış 60'tan fazla seviye, her yeni tabloda bir meydan okuma sunuyor. Müzik ve farklı ses dünyaları, kendinizi eski Mısır'ın mistik atmosferine kaptırmanıza izin verir. Optimum bir deneyim için kulaklık kullanılması önerilir.

Path of Ra nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Path of Ra'nın indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Path of Ra'ya Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
  4. Path of Ra klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Path of Ra ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Path of Ra'yı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: pencereler 10
  • İşlemci: intel i3
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 460
  • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin