Party Panic Indir (v1.6.0)

Parti Paniği Bedava İndir PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Parti Paniği 7 Ağustos 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Party Panic çılgın bir çevrimiçi ve yerel çok oyunculu parti oyunudur. 30’dan fazla hızlı mini oyunda arkadaşlarınıza karşı yarışın, yeni masa oyunu modunu oynayın, acımasız Gauntlet’i hızlandırın veya Trophy Island’daki kupa mücadelelerinde ustalaşın. Yerleşik bir içme oyunu bile var! Güleceksin, ağlayacaksın, bu aptalca. Arkadaşlarını topla, karakterlerini seç ve bu heyecanlı ve panik dolu oyunda parti yap! Arkadaşlarının yüzüne tokat atmaya hazır mısın? Patlayan tavukları kovalamaya hazır mısın? Aptal (ve aç) balinalardan kaçmaya hazır mısınız? Yüzünle futbol oynamaya hazır mısın? Bu sorulardan herhangi birine evet yanıtı verdiyseniz, şimdiye kadarki en aptal parti oyununa hazır olabilirsiniz!

Party Panic nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Party Panic indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Parti Paniğine Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). burada).
  4. Party Panic klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Parti Paniği Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Party Panic ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7, 8 veya 10
  • Hatırlatma: 4 GB RAM
  • Grafik: Özel GPU önerilir
  • Depo: 500 MB kullanılabilir alan
  • Ek Yorumlar: OpenGL 3.2+

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin