Parquet Indir (v1.10)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Parke Free Download PC oyunu. Parke 27 Ağustos 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Yakın gelecekte beyin-makine arayüzü adı verilen bir teknoloji, beyin ve makineleri birbirine bağlayacak. Bu teknoloji yeni bir paradigmaya yol açar ve insan hafızasının kendisinin dijitalleşmesinin kapılarını açar.Bu yeni keşiflerden “o” doğar. Yasadışı bir deney binlerce hatırayı tek bir kavanozda karıştırır ve yepyeni bir varlık yaratır. Sadece başkalarının anılarına sahip olduğunda, gerçek benliğini aramak için dünyaya çıkma cesaretini toplayana kadar, gerçekte kim olduğuna dair şüpheler yükselmeye başlar. Gerçek dünyaya girdiğinde Kido Tsubasa ve Ibaraki Rino adında iki kızla tanışır. Vicdansız BMI deneyleriyle hayatlarına dokunan iki güzel ruh da tıpkı onun gibi. Sırlarıyla birlikte yaşayan “o” ve “o” büyük değişimlere neden olacaktır…

Parke nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Parke indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Parquet’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
  4. Parke klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Parke Ücretsiz indir

Doğrudan bir bağlantı ile ücretsiz Parke indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7 veya daha yenisi
  • İşlemci: 1.7 GHz veya üzeri
  • Depolamak: 1 GB RAM
  • Grafik: 1 GB VRAM

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin