Parkan: Iron Strategy Indir


Parkan: Demir Strateji Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Parkan: Demir Strateji 14 Şubat 2001'de yayınlandı.

Oyun hakkında

Bilinmeyen yıldız sistemlerine ait gezegenleri birbirine bağlayan bir portal sistemi olan The Labyrinth'in fütüristik dünyalarına girin. Mekanik asi ordularıyla ve konuksever olmayan uzaylı faunasıyla yüzleşin. Bir savaş alanında bir grup savaş robotunu kontrol edin ve iyi korunan bir sığınaktan mobil birimlere emirler verin. Binlerce farklı dövüş makinesi oluşturun ve bunları uzaktan veya birinci şahıs olarak kontrol edin. Özellikler:

 • Bir dizi destansı aksiyon, simülasyon ve geleneksel gerçek zamanlı strateji senaryosu oluşturan 20 tek oyunculu görev.
 • Her biri kendi benzersiz ortamına sahip 6 düşman dünyada saatlerce oyun. Olağanüstü ayrıntılı fütüristik manzaralar, gündüz ve gece değişiklikleri ve gerçekçi hava durumu efektleri.
 • Herhangi bir robot perspektifinden birinci kişi dahil olmak üzere birden fazla görünüm mevcuttur.
 • Binlerce olası robot kombinasyonu: botlar havada, yerde, tekerlekli veya paletli olabilir ve hepsi de geniş bir silah yelpazesine sahiptir.

Parkan: Demir Strateji nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Parkan: Demir Strateji indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Parkan: Demir Stratejiye Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, onu da edinebilirsiniz) burada).
 4. Parkan: Iron Strategy klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Parkan: Demir Strateji Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Parkan: Demir Strateji ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP/Vista/7/8/10
 • İşlemci: 1.8 GHz
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • Grafik: DirectX 9 ile uyumlu 3D grafik kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin