Paranormal Activity: The Lost Soul Indir


Paranormal Activity: The Lost Soul Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Paranormal Activity: The Lost Soul 15 Ağustos 2017'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

ARTIK VR OLMAYAN OLARAK OYNANABİLİR (KLAVYE/FARES VE KONTROLÖRLER) ARTIK VR KULAKLIĞINA GEREK YOKTUR. Son derece popüler PARANORMAL AKTİVİTE film serisinin mitolojisine dayanan bu orijinal hikaye, her oynamaya cesaret ettiğinizde farklı bir deneyim sağlayan tescilli korku motorumuzu içeriyor. Pille dolu bir el feneri ile, ormanlık bir mahallede görünüşte sessiz, ortalama görünümlü bir evi keşfediyorsunuz. Bu evde olup bitenlerin korkunç gizemini ortaya çıkaracak ipuçlarını ortaya çıkarırken ve sizi rahatsız eden terörden kurtulmak için savaşırken yalnız olmadığınızı anlamanız uzun sürmüyor. Daha da korkunç bir deneyim için, sizi Sürükleyici Hareket Rol Oynama Sistemimiz (IMRS) ile birlikte minimum uzamsal boyutlarla ortamın içine çeken son derece popüler VR moduna geçin. Eğitimden sonra kendi başınızasınız. Yüzünüzde ekran talimatları veya HUD yok, asla daldırılmadan çıkmazsınız. Çalma süresi, çalma stiline göre değişir. Bu oyunda hızlı zaman etkinliği yoktur ve hikayeyi keşfetmek ve çözmek oyuncuya kalmıştır. Evin içinde hemen hemen açık bir dünya var, bu yüzden yapabileceğiniz yerleri keşfedin. Tamamlayıcı bu oyunda saatlerce kalabilir. Her bir öğenin tam olarak nerede olduğunu bilmiyorsanız, varsayılan oynatma süresi hala saattir. Bu yüzden lütfen eşyaların yerini paylaşmayın ve başkaları için mahvetmeyin. Daha da zorlaştırmak için gelecekte bazı rastgeleleştirmeler ekleyeceğiz. Hayatta Kalma: Sınırlı araçlarla, koşmalı ve düşmanınızı gizlemeli veya alt etmelisiniz. Bol şans. Rastgele terör anları, bir hayaletin ne zaman saldıracağını asla bilemeyeceğiniz anlamına gelir, her zaman tetikte olmalısınız. Tescilli Scare Randomizer sistemimiz, hikaye anlarının ötesinde rastgele korkular yaratır. Bu, bir korkunun ne zaman olacağını asla bilemeyeceğiniz anlamına gelir. Bu gerçek bir perili ev gibi. Bazen birkaç korku vardır ve diğer zamanlarda belki çok az veya hiç yoktur. Bilinmeyen büyük bir korku barındırır. her zaman gözlerini açık tut ve kulaklık tak, tek başına ses bile pantolonuna sıçmana neden olur.

Paranormal Activity: The Lost Soul'u indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Paranormal Activity: The Lost Soul indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Paranormal Activity: The Lost Soul”a tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Paranormal Activity: The Lost Soul klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Paranormal Aktivite: Kayıp Ruh Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Paranormal Activity: The Lost Soul ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Intel i5-4590
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX980
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 10 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin