PalmRide Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş PalmRide Free Download PC oyunu. PalmRide 16 Eylül 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Çocukken oynadığınız atari oyunlarını hatırlıyor musunuz? PalmRide bu havayı geri getiriyor. PalmRide, klasik oyunlardan ve modern outrun estetiğinden büyük ölçüde ilham alan bir sürüş oyunudur. Her şeyin retro olduğu bir dünyada araba sürmek ve rahatlamakla ilgili. Yolda şöyle şeyler bulacaksınız: pervasız sürücüler, polis arabaları, atari robotları, epilepsinizi tetikleyecek tüneller, tepeler, dev mermiler ve çok daha fazlası. Bir sürü sürpriz seni bekliyor! Sadece oyunu indir ve arabaya bin! “Future Funk” şehrinin sokaklarından “Outrun / Synthwave” dağlarına ve 80’lerin retro kumsallarına kadar her şey atmosferle ilgili. PalmRide, nostaljik bir gece yolculuğu için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Ziyaret edeceğiniz her yerin kendine özgü mekaniği ve optiği vardır, bu yüzden gidin ve yolculuğun tadını çıkarın!

PalmRide nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. PalmRide indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “PalmRide’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, Burada).
 4. PalmRide klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

PalmRide’dan ücretsiz indirme

Doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz PalmRide indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 2011’den sonra piyasaya sürülen herhangi bir CPU
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: Entegre Intel grafikleri çalışmalıdır
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 512 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin