Pajama Sam 3: You Are What You Eat From Your Head To Your Feet Indir (GOG)


Oyun hakkında

Dünyanın en genç süper kahramanı Pijama Sam daha fazla macera için geri döndü! İç savaşın eşiğindeki bir adayı sakinleştirmekten, kendi odasındaki kaostan sağ çıkmaya, çorap ayırma problemini kesin olarak çözecek rüya makinesinde ustalaşmaya kadar, Pijama Sam için hiçbir şey imkansız değildir! Pijama Sam, kıkırdayan kurabiyelerin peşinden koşarken kendini bir yemek savaşının ortasında bulur!

Pijama Sam 3'ü indirin ve yükleyin: Tepeden tırnağa ne yerseniz osunuz

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Pijama Sam 3: Başınızdan Ayağınıza Kadar Ne Yerseniz İndirin, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve Pijama Sam 3'e Çıkartın: Başınızdan Ayaklarınıza Kadar Ne Yersiniz? alabileceğiniz 7-Zip olmalı burada).
  4. Pijama Sam 3: Başınızdan Ayağınıza Ne Yerseniz Osunuz klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Pijama Sam 3: Baştan Aşağı Ücretsiz İndir Ne Yersen O'sun

Pijama Sam 3'ü başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın: Başınızdan Ayağınıza Ne Yerseniz O'sunuz Doğrudan bağlantı ile Ücretsiz İndir. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • Windows XP/Vista/7/8
  • 2 GHz
  • 1 GB bellek
  • DirectX 9.0c ile uyumlu 3D grafik kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin