Painkiller: Black Edition Indir

Painkiller: Black Edition Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Painkiller: Black Edition 12 Nisan 2004’te yayınlandı

Oyun hakkında

Painkiller Black Edition, Painkiller ve 10 ek tek oyuncu seviyesi ve birçok yeni Villans içeren genişleme paketi Battle Out of Hell’i içerir. Gotik hikaye, telaşlı oyun. Painkiller, bir oyuncunun yoğun ve hızlı aksiyona olan açlığını gidermek için tasarlanmış birinci şahıs bir korku nişancı oyunudur. Bu bir adrenalin bağımlısının kabusu, cehennem canavarları görünüşte sonsuz çetelerin içinde kaynıyor. Ağrı kesici grafiksel olarak eşsizdir. Tescilli PAIN motoru, gelişmiş doku kalitesinin yanı sıra yumuşak gölgeler, DOT3 çarpma haritalama, su yansımaları, cam simülasyonu, hacimsel ışık ve sis ve çok daha fazlasını içeren en son aydınlatma ve gölgeleme tekniklerini sunarken inanılmaz derecede yüksek çokgenler sunar. Havok 2.0 fizik motorunu takın ve kesinlikle harika bir ortamda gerçekçi bir ortam elde edin. Cennet ve cehennem arasında bir yerde mahsur kalan yargı zamanınız yaklaşıyor. Yeraltı dünyası kutsal olmayan bir savaşın eşiğinde ve sen sadece cehennem savaşında bir çiftçisin. Arınmanız için mücadele ederken, sanrıların ardındaki gerçekler ortaya çıkacaktır.
 • Kombine silahlar: Tüm silahlar, birincil ve ikincil ateşli çiftler halinde gelir.
 • Morphing: Kutsal olmayan anlaşmanız size, bir seferde 66 ruhun toplandığı güçlü bir yaratık haline dönüşme gücü verir.
 • Kalıcı Tekrar Değeri: Painkiller, tekrarı teşvik etmek için ek modlarla birlikte standart bir tek oyunculu kampanya sunar.
 • Fizik motoru: Painkiller, ters kinematik (“bez bebek fiziği”) ve deforme olabilen, etkileşimli ortamlar sağlayan Havok 2.0 fizik motorunu kullanır.
 • 30’dan fazla yoğun aksiyon seviyesi, tamamen benzersiz ve çeşitli ortamlarda düzinelerce farklı düşman.
 • Yüksek adrenalinli oynanış: kesintisiz aksiyon, yok edilecek yüzlerce düşman ve devasa patronlar.
 • Ünlü silah ve efsanevi ağrı kesici dahil 14 inanılmaz silah.

Painkiller: Black Edition’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Painkiller: Black Edition indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Painkiller.Black.Edition.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, 7-Zip gerektirir ve Buraya).
 4. Painkiller: Black Edition klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Painkillers: Black Edition ücretsiz indirme

Painkiller: Black Edition Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: 98/2000 / Me / XP kazanın
 • İşlemci: 1 GHz
 • Hafıza: 256 MB RAM
 • Grafik: DirextX 9.0 64 MB grafik kartı
 • Kamp: 3.4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin