Pac-man Museum Indir

Pac-man Museum Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Pac-Man Müzesi 26 Şubat 2014’te serbest bırakıldı

Oyun hakkında

PAC-MAN, tüm zamanların en iyi PAC-MAN oyunlarının nostaljik bir koleksiyonunda oynuyor. PAC-MAN MÜZESİ, hem klasik PAC-MAN oyunlarını hem de daha yeni sürümleri içerecek ve oyuncuların, 1980’deki mütevazı başlangıcından PAC-MAN Şampiyona Sürümü ve PAC-MAN Battle gibi güncel popüler oyunlara kadar PAC-MAN’in geliştirilmesinde oynamasına olanak tanıyacak. Royale yapabilir.

Pac-Man Müzesi’ni indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Pac-man Müzesi indirme işlemi tamamlandıktan sonra, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “PAC-MAN MUSEUM.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Pac-man Museum klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Pac-Man Müzesi ücretsiz indirme

Doğrudan bir bağlantıyla Pac-man Müzesi’ni ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, 7.8
 • İşlemci: 2,3 GHz
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: Intel HD Graphics 3000
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Kamp: 1500 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX ses cihazı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.