Overpass Indir (Deluxe Edition)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Free Download PC oyununu aşın. Köprü 27 Şubat 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Aşırı arazi ve teknik olarak zorlu rotalarda dağ yamaçlarını, dik tırmanışları ve çeşitli engelleri aşmak için tanıdık arabaların ve dörtlülerin kontrolünü elinize alın. En iyi yolu bulun, aracınızı kontrol edin ve bitiş çizgisine ulaşmaya çalışın. OVERPASS ™ ‘de, yamaçlar, dik tırmanışlar, ağaç gövdeleri ve bataklıklar, diğer sürücüler kadar zaferin önündeki engellerdir. Aşırı arazi koşullarında Yamaha, Polaris, Arctic Cat ve Suzuki gibi büyük üreticilerin güçlü arabalarını ve quad’larını kontrol etmeye cesaret edin ve oyunun son derece teknik yollarında kendinize meydan okuyun. Mümkün olan en iyi zamanı elde etmek için araç hasarıyla başa çıkın ve birçok doğal ve insan yapımı engelin üstesinden gelin. Oyunun adı saf hız değil; Oyunda gerçekçi arazi fiziğine ve araçların benzersiz özelliklerine hakim olmalısınız. Yerel ve çevrimiçi yarışmalara hükmetmek için UTV veya ATV’nizi dikkatlice seçin, rotanızı akıllıca kaydedin ve hızlanmanın yanı sıra çeşitli diferansiyel ve aktarma organları seçeneklerini yönetin.

Overpass nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Overpass’i indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Overpass.Deluxe.Edition.zip” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Overpass klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Ücretsiz indirme aktarımı

Doğrudan bağlantı ile Ücretsiz İndirmeyi Aşmaya başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows® 7 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3-540 veya AMD Phenom II X4 940
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 560 veya AMD Radeon HD 6870
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 12 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.