Overhaul Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş ücretsiz indir bilgisayar oyununu geçin. Revizyon 14 Ekim 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Overhaul, hızlı tempolu aksiyon ile hızlı mantıksal düşünmeyi birleştiren bir rogue-lite bilinmez oyunudur. Ikalee olarak, gücü köyünüze geri getirmek için terk edilmiş elektrik santralinin derinliklerine inin. Artık düşman ve gizemli yaşam formlarının ele geçirdiği bir yer. Hızlı tempolu yukarıdan aşağıya bir aksiyon oyununda mantığa dayalı bulmacaları çözün. Kaçın, düşmanları toplayın, eşya taşıyın ve en acımasız durumları zekanızla alt edin. Her seferinde yeni zorluklarla yüzleşmeye hazır olun! Çekirdeğe ulaşmayı her başardığınızda, güç santrali değişecek ve bir sonraki çabalarınızda zafer kazanmanız için yeni tuzaklar yaratacaktır. Her oda farklıdır, daha iyi ödüller için daha zor olanı veya daha yumuşak bir sürüş istiyorsanız daha kolay olanı seçin. Santralde kendi yolunuzu bulmak size kalmış. Toplanan enerjiyi Enerji Kuyusunda harcayarak güçlenin. Yeni becerilerin kilidini açın ve yolculuğunuzda güçlü öğeler toplayın. Deney yapın ve farklı varlıkların birbirleriyle nasıl etkileşime girdiğini öğrenin. Bazıları sizi çelme takmaya çalışacak, ancak bunları kendi avantajınıza kullanabilirsiniz. İlerlemenize karşılık gelen özenle seçilmiş bir skorla birlikte santralin içinde ne olduğunu keşfedin. Atmosferik, melankolik bir ortamdan kan pompalayan melodilere!

Overhaul nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Overhaul'u indirdikten sonra .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Revizyon için Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, onu da satın alabilirsiniz. burada).
 4. Overhaul klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Revizyon Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile revizyonu ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core i5-7200U
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: UHD grafik 620
 • DirectX: Sayı 10
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin