Outward Definitive Edition Indir (v1.0.0)


Outward Definitive Edition Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Outward Definitive Edition 17 Mayıs 2022’de çıktı

Oyun hakkında

Definitive Edition, Outward oyuncuları için mükemmel bir deneyim sunar. Bu sadece görsel bir revizyon değil, tabii ki Outward ve her iki DLC, The Soroboreans ve The Three Brothers’ın yeni mekaniklerini ve özelliklerini yepyeni bir deneyim gibi hissettirmek için birleştiriyor. DLC’lerdeki yeni silahlar, zindanlar ve benzersiz mekaniklerin yanı sıra yaşam kalitesinde iyileştirmeler de bekleyebilirsiniz. Maceracılar, şimdi Aurai dünyasını keşfetmek için en iyi şansınız! Hayatta kalma oyunuyla birlikte sürükleyici bir RPG deneyimi sunan Outward, en hevesli oyuncular için derinden ödüllendirici bir meydan okuma sunuyor. Sıradan bir maceracı olarak, sadece kendinizi tehdit eden yaratıklardan gizlemek veya savunmak zorunda değilsiniz, aynı zamanda tehlikeli çevre koşullarına karşı cesur olmanız, kendinizi bulaşıcı hastalıklardan korumanız, yeterince uyumanız ve susuz kalmanız gerekiyor. Yeni şehirlere ulaşmak, çeşitli görevler üstlenmek ve zorlu düşmanlarla dolu gizli zindanları keşfetmek için evcilleştirilmemiş topraklarda tehlikeli seferlere çıkın. Aurai’nin göz kamaştırıcı ama ölümcül dünyasında hayatta kalmak için kurnaz, kurnaz ve hazırlıklı olmalısınız. Düşmanlarınızı yenmek için farklı stratejiler geliştirin ve yolculuğunuzu yerel veya çevrimiçi bir arkadaşınızla paylaşarak temel ihtiyaçlarınızı ihmal etmeyin.

Dış deneyim:

 • Araziyi keşfederken vahşi doğada hayatta kalın
 • Tek başına veya ortaklaşa oynayın, ekranı yerel veya çevrimiçi olarak paylaşın
 • Büyü yapmak için ritüel, adım adım yaklaşım
 • Sürekli otomatik kaydetme, seçimlerinizle yaşamak zorunda olduğunuz anlamına gelir
 • Dinamik yenilgi senaryolarıyla karşılaşın
 • Her oyunda benzersiz bir deneyim

Outward Definitive Edition nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Outward Definitive Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Outward Definitive Edition” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Outward Definitive Edition klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Outward Definitive Edition Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Outward Definitive Edition ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 (64 bit) / 8 (64 bit) / 10 (64 bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-750 veya eşdeğeri
 • Depolamak: 6 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GTX 660 veya eşdeğeri
 • Depo: 51 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin