Out of Bounds Indir


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Out of Bounds Free Download PC Game. Sınır Dışı, 16 Aralık 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Başlangıçta bir oyun sıkışmasında başlayan Out of Bounds, bir oyun “yapmak” ve hataları “düzeltmek” hakkında kısa bir başlıktır. Planları, gölgelendiricileri bir araya getirerek ve ses efektlerini test ederek eserinizi tamamlamak için 15 dakikanız var. Ama böceklere dikkat! Hat izleyicinizi alın ve onlardan kurtulun! Out of Bounds ayrıca şunları da içerir:

 • Tam denetleyici desteği
 • Steam liderlik tablosu
 • 30+ Steam Başarımı
 • 70'den fazla dil

Out of Bounds'u indirme ve yükleme

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Out of Bounds'un indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Out of Bounds'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; Burada).
 4. Out of Bounds klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sınır Dışı Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Out of Bounds'u ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın Burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista
 • İşlemci: Çekirdek i3 / AMD A6 2,4 GHz
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 260 / AMD Radeon HD 5750
 • Depolamak: 750 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin