Our Secret Below Indir (v1.2.0)

Aşağıdaki Sırlarımız Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş PC oyununun ücretsiz indirilmesi. Bizim Sırrımız 10 Temmuz 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Solo oyun geliştiricisi Brian Clarke’dan (The Mortuary Assistant, The Subject ve Kohate’nin yaratıcıları) bir kaçış odası gerilim korku filmi. Bizim Sırımız Aşağıda, kaçırılan ve kendisini kaçıran kişinin geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bu bilgiyi kaçmak için kullanmak için hücresinden kaçması gereken bir kadının hikayesidir. Hikaye ne kadar derine inerse, işler o kadar garipleşir. Nia Davis, bilinmeyen bir evin bodrum katına götürüldü. Nia pus içinde uyanır ve o andan önceki hiçbir şeyi hatırlamaz. Zayıflamış durumda, onu kaçıran kişiye kulak misafiri olur ve yaşayacak fazla zamanı olmadığını öğrenir. O takıntılı ve başka kimse onlara sahip olamaz. Buraya getirdiği ilk kadın o değil ve bir çıkış yolu olmalı. Bizim Sırımız, göründüğünden daha derine inen, hikaye odaklı bir kaçış odasıdır. Sizi kaçıran kişinin eşyalarını araştırın, öğrenebileceğiniz her şeyi öğrenin ve bu adamın neden bu kadar takıntılı olduğunu öğrenin. Kişisel eşyaların kilidini açmak ve yakalanmadan kaçmak için anahtarları, kodları ve diğer eşyaları bulun. Ama buldukça garip şeyler oluyor. Tutsaklığınız göründüğünden daha fazla olabilir.

 • Birbiri üzerine inşa edilen çoklu uçlar
 • Günlükler, ses dosyaları ve diğer bilgilerle dolu hikaye odaklı deneyim
 • nesneleri bul
 • bilmeceleri çöz
 • kaçmak

Bu yüzden aşağıdaki sırrımızı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Aşağıda Bizim Sırımız indirme işlemi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Aşağıdaki Sırrımıza Ayıkla” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
 4. Our Secret Below klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Sırrımız Aşağıda Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Our Secret Below’u ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: 2 GHz veya üstü
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: Geforce 960 veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin