OS:Memories Indir

OS:Memories Free Download PC Oyunu Direct Link’e önceden yüklenmiştir. OS:Memories 9 Şubat 2022’de yayınlandı

Oyun hakkında

Az önce bir ofisiniz vardı, ancak bir şey merakınızı cezbetti. En kişisel arşivlerini ve anılarını arayarak Andy’ye ne olduğunu anlayın. OS: Memories, bir oyun geliştiricisinin günlük hayatı hakkında kısa ve büyüleyici bir hikaye. Önemli Noktalar:

 • Eski bir bilgisayar arayüzü aracılığıyla kendinizi hoş ve samimi bir ortama bırakın.
 • Andy’nin hayat hikayesine dalın ve mesajlar, anılar ve notlar aracılığıyla hayatının en iyi ve en kötü anlarını yaşayın.
 • Andy’nin şifrelerini öğrenin ve en derin açmazlarına dair fikir edinin.

İşletim Sistemi nasıl indirilir ve kurulur:Memories

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. OS:Memories indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “OS:Memories’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. OS:Memories klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

İşletim Sistemi: Anılar ücretsiz indir

İşletim Sistemini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Memories Free Download. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencere
 • İşlemci: istihbarat
 • Hatırlatma: 512MB RAM
 • Grafik: Intel HD grafikler
 • Kamp: 200 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin