Organs Please Indir (v0.0.20)


Organlar Lütfen Doğrudan Bağlantıda Önceden Yüklenmiş PC Oyununu Ücretsiz İndirin. Organlar Lütfen 17 Kasım 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Dünya nüfusu küresel bir kaynak krizinin eşiğinde. Uzay gemisini zamanında inşa edip insanlık için bir şans daha kazanabilir misin? Acele edin, sadece 30 gününüz kaldı!

 • Gezegenden gitmek için çaresiz olan ve konserve edilme, yakılma veya fabrika çalışanlarından biri olarak çalıştırılma riskine fazlasıyla istekli olan ziyaretçileri gözleyin. Bireysel kaderlerin artıları ve eksileri hakkında tartışılabilir.
 • Fabrika zeminini yönetin, yeni tesisler inşa edin ve araştırma merkezini yükseltin. Kaynaklar sınırlıdır, bu nedenle gemi kalkmadan önce her şeyin dağılmadığından emin olun.
 • Eşsiz tuhaflıkları, korkuları ve önyargıları olan personeli işe alın. Çalışkanları teşvik edin ve onları iyileştirilmiş olanaklarla şımartın. Tembel olanlar ise fabrikanın en karanlık köşesindeki özel bir odaya gönderiliyor.
 • Rakip organizasyonlardan gelen siparişleri dengeleyin ve patronları mutlu etmek için haftalık kotanızı doldurduğunuzdan emin olun. Unutmayın – faydalı olduğunuz sürece yaşarsınız.

Organlar nasıl indirilir ve kurulur lütfen

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Organs Please indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Organlara Çıkartın Lütfen” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Organs Please klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Lütfen organları ücretsiz indirin

Organları başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın Lütfen doğrudan bağlantı ile Ücretsiz İndirin. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core i5-4590 veya AMD FX 8350
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1060
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin