Orc Survivors Indir


Orc Survivors Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Orc Survivors 11 Ocak 2023’te yayınlandı

Oyun hakkında

Orklar sana bakıyor ve zaferi görüyor. Ama sadece yenilgiyi yaşayacaklar. Ters mermi cehennemi türünün yoğun aksiyonu, birinci şahıs nişancı dövüşüyle ​​buluşuyor. Acımasız ork ordularıyla savaşmanız gerektiğinden silahlarınızı ve arenanızı akıllıca seçin. Efsanevi bir savaşçı olmak için yeni silahların ve yükseltmelerin kilidini açın. Çevrili, sayıca az, ama kımıldamayacaksın. Düşmanlarınızı öldürün, cephaneliğinizi yükseltin ve merhamet göstermeyin. Yıkıcı büyü sanatında ustalaşın, yakın dövüş ustası olun veya her ikisinin ölümcül bir kombinasyonu olun. Ultisini akıllıca seç ve düşmanını diyardan yok et. Hassas zamanlama kullanın veya sadece alın ve otomatik ateşlemeye ayarlayın. Bu senin kararın. Büyük saray salonlarından kıyma zindanlarına. Orkların nerede son bulacaklarına siz karar verin.

Orc Survivors nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Orc Survivors indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Orc Survivors’a Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Orc Survivors klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Orc Survivor Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Orc Survivors’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Ryzen 3 1200 veya Intel eşdeğeri
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: AMD Radeon 560X 4GB veya Nvidia eşdeğeri
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectX uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin