Operation Thunderstorm Indir (v1.0)

Operation Thunderstorm Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Fırtına Operasyonu 31 Mayıs 2011’de yayınlandı

Oyun hakkında

Üçüncü Reich’ın liderlerini ortadan kaldırın! Yıl 1942. İngiliz hükümeti, 2. Dünya Savaşı’nın en riskli operasyonlarından birini başlatmaya karar verdi. Hedefler, Üçüncü Reich’in en önemli figürleri. Birkaç aylık araştırmadan sonra MI6 üç kişiyi seçti: onları ortadan kaldırma şansı zayıf. Hedefleriniz: Joseph Goebbels, Heinrich Himmler ve Hermann Göring. Bir MI6 gizli ajanı olun ve düşman bölgesinde bir görev gerçekleştirin. Jupiter EX motoru tarafından desteklenen üstün bir AI tarafından kontrol edilen farklı düşman sınıflarına karşı yarışın. Fransız Vervins topluluğu, bir Bavyera kalesi ve Polonya Baykuş Dağları’ndaki gizli bir tesiste savaşın. Çevrenizden yararlanın ve Düşmanınızı Gizli Ateş sistemi ile siperden vurun.

Fırtına Operasyonunu indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Operation Thunderstorm’u indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Operation.Thunderstorm.zip” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Operation Thunderstorm klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: Oyun içi kekemeliği düzeltmek için Seçenekler’de V-Sync’i etkinleştirmeniz gerekir.

Fırtına operasyonu ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Thunderstorm Ücretsiz İndirme İşlemini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP / VISTA / 7/8/10
 • İşlemci: Intel Pentium 4 3.2 GHz, Intel Pentium D 2.66 GHz, AMD Athlon 64 3500+
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: GeForce (6800 / 7600-7950 / 8600-8800 / 9600-9800 / GTX 260-280) veya Radeon (X1650-1950 / HD2400-2900 / 3650-3870 / 4650-4870)
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Kamp: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 9.0c ile uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: Fare klavyesi

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.