Onryo Indir (v1.0)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Onryo Free Download PC oyunu. Onryo 24 Nisan 2020’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Onryo | 怨 霊 Japonya’da geçen bir hayatta kalma aksiyon korku oyunudur. Göreviniz, özel bir kamera ile düşmanları öldürerek perili evi kovmaktır. Kulaklık takmanızı öneririz. Onsuz, hayaletlerin nerede olduğunu söylemek son derece zor. Oyun bazı oyuncular için zor olabilir. Sabırlı olun ve düşmanca kalıplara ve davranışlara dikkat edin. Oyun süresi, beceri seviyenize ve oyun stilinize bağlı olarak yaklaşık 90 ~ 120 dakikadır.

Onryo nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Onryo indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Onryo’ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
 4. Onryo klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Onryo Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Onryo Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1 + x64
 • İşlemci: Intel / Amd
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia / Amd
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 4 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Evet
 • Ek Yorumlar: Kulaklık tak yoksa oyun zor olacak.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin