One Dreamer Indir (v1.0.1)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş One Dreamer Free Download PC Oyunu. One Dreamer 9 Eylül 2022'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Yıkılmış bir bağımsız oyun geliştiricisi olan Frank'in, ilk oyununu çıkarmak için mücadele ederken video oyunlarına olan sevgisini yeniden keşfetmesine yardım edin. One Dreamer'ın hikayesinde yolculuk ederken nesneleri yeniden programlayın, hataları düzeltin ve programlama bulmacalarını çözün.

 • Bir bağımsız oyunun arkasındaki zorlu gelişim süreci hakkında anlatısal, duygusal bir hikaye.
 • C#'a dayalı gerçekçi ancak anlaşılması kolay sözde kod bulmacaları. Frank's Toaster'dan 350'den fazla kod parçasını oynanabilir mini oyunlara dönüştürün.
 • Tam İngilizce seslendirme ile geniş bir büyüleyici karakter kadrosuyla tanışın.
 • Piksel piksel çizilmiş çok çeşitli atmosferik ortamları keşfedin.
 • 7 yıllık bir süre içinde bestelenmiş güzel bir orijinal film müziği.

One Dreamer'ı nasıl indirip kuracağınız aşağıda açıklanmıştır

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. One Dreamer indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “One Dreamer'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. One Dreamer klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Bir hayalperest ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile One Dreamer Free Download'ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 2.0GHz+, 64-bit
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • Grafik: DirectX 11+/OpenGL 3.3+, OpenCL 1.0+
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin