Omikron: The Nomad Soul Indir (GOG)

Omikron: The Nomad Soul Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Omikron: The Nomad Soul 2 Kasım 1999’da vizyona girdi.

Oyun hakkında

“Size anlatacak çok şeyim ve çok az zamanım var… Ben sizinkine paralel bir evrenden geliyorum. Dünyamın umutsuzca yardımınıza ihtiyacı var. Bizi sadece SEN kurtarabilirsin.”
Başka bir boyuttan gelen gizemli bir karakterin umutsuz isteklerine yanıt olarak ruhunuz karanlık ve fütüristik Omikron şehrine girmelidir. Bu, sizi hayatta kalmaktan alıkoyan birçok bulmacayı çözmeye çalışan, giderek daha garip ve göz kamaştırıcı bir paralel dünyada epik bir maceranın başlangıcını müjdeliyor. Sizi tuzağa çekmeye çalışan tehditkar şeytanları yenmek için devasa oyun ortamını düşünün, savaşın ve etkileşim kurun.

Ana Özellikler:

 • Eşsiz derinlik ve gerçekçiliğe sahip destansı bir macera hikayesi
 • Birden fazla dövüş sanatı ve dünya şampiyonundan hareket yakalama ile gerçek bir macera oyununa dahil olan vur ve dövüş
 • Eşsiz bir sanal reenkarnasyon konsepti
 • Yüzlerce yoldan geçen ve etkileşime girecek araçlarla devasa bir gerçek zamanlı 3D yaşam ortamı.
 • David Bowie’nin “hours” albümünde de bulunan 8 şarkı da dahil olmak üzere David Bowie ve Reeves Gabrels’e ait orijinal film müziği
 • Gerçek zamanlı yüz hareketi yakalama ile 220 dakikalık diyalog

Omikron: The Nomad Soul nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Omikron: The Nomad Soul indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Omikron’a Çıkart: The Nomad Soul” üzerine tıklayın (bu, 7-zip gerektirir ve Buraya).
 4. Omikron: The Nomad Soul klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Omikron: Nomad Soul Ücretsiz indir

Omikron’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Nomad Soul Ücretsiz İndirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP / Vista / 7/8
 • İşlemci: 1.8 GHz işlemci
 • Hafıza: 512 MB RAM
 • Grafik: 1 GB RAM’li 3D ekran kartı
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin