Olympic Games Tokyo 2020 – The Official Video Game Indir

Olimpiyat Oyunları Tokyo 2020 – Ücretsiz indirilebilen resmi PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları – Resmi video oyunu 21 Haziran 2021’de yayınlandı

Oyun hakkında

Olimpiyatlar geri döndü ve bu sefer zafer kazanma şansınız! İster arkadaşlarınızla veya ailenizle oynuyor olun, ister küresel liderlik tablolarında altın için yarışıyor olun, bu herkesin alıp eğlenebileceği bir parti oyunudur! Sporcunuzu yaratırken, becerilerini kişiselleştirirken ve mükemmel kostümü seçerken içinizdeki rakibi serbest bırakmaya hazırlanın. Korsan, astronot veya kovboy olarak ilgi odağı olabilecekken neden normal spor giyimle yetinesiniz? 18 eğlenceli spor etkinliği arasından seçim yapın – tenis ve futboldan 100 yarda, basketbol ve boksa kadar – her zaman kırılacak bir rekor ve ödenecek bir fatura vardır. Altın almak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Olimpiyat Oyunları Tokyo 2020’yi İndirin ve Yükleyin – Resmi Video Oyunu

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Olympic Games Tokyo 2020 – The Official Video Game’in indirilmesi tamamlandıktan sonra, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Olimpiyat Oyunları Tokyo 2020 – The Official Video Game’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak) Alabilirsin Buraya).
 4. Olimpiyat Oyunları Tokyo 2020 – Resmi Video Oyunu klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Tokyo Olimpiyatları 2020 – Resmi Video Oyunu Ücretsiz İndir

Tokyo 2020 Olimpiyatlarını başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın – Doğrudan bağlantı ile resmi ücretsiz video oyunu indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5-2300 | AMD FX-4350
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTS 450, 1 GB | AMD Radeon HD 5770, 1 GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 15 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin