Offroad Mania Indir (v1.0.34)


Offroad Mania Free Download PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Offroad Mania, 10 Şubat 2020'de yayınlandı

Oyun hakkında

Offroad Mania – Gerçekçi araç fiziğine dayanan Offroad 4×4 sürüş simülatörü. Düzenli ücretsiz güncellemeler!

 • Modlar: Klasik (240 seviye), Serbest Dolaşım, Yarış, Sonsuz, Kış (kayalar, çamur, kar, su, kütükler, ağaçlar, köprüler, rampalar).
 • Araçlar: Sürüş keyfiniz için 10'dan fazla harika 4×4 araba.

Offroad Mania nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Offroad Mania'nın indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Offroad Mania'da Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan edinebilirsiniz) burada).
 4. Offroad Mania klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Offroad Mania Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Offroad Mania Free Download'ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10 64 bit
 • İşlemci: 2.4 GHz'de çift çekirdekli CPU
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: 512 MB VRAM ile tümleşik grafik kartı veya özel grafik kartı
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 512 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin