Oakenfold Indir (v1.0)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Oakenfold Free Download PC oyunu. Oakenfold, 17 Kasım 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Oakenfold, akıllı, zamanı geri döndürülebilir bir strateji oyunudur. Bu iğrenç macerada gezegenimizi yok eden biyositleri alt edin. Onları manipüle edin, itin, boğun, ezin, birbirlerine saldırtın… Nasıl yaparsanız yapın, değerli yükünüzü her zaman güvende tutun! Misafirperver olmayan gezegenimizden kaçmak için son şansınız. Oakenfold, Into the Breach gibi oyunlara benzer şekilde klasik sıra tabanlı strateji akışını değiştirir, düşman saldırıları önizlenir ve bulmacayı çözmek için belirli sayıda eyleme sahipsiniz. Oakenfold ile tüm çözümü önceden bulmanız gerekmez. Çözümünüzü denemeye başlayabilirsiniz ve işe yaramazsa büyülü TimeScrubber™ ile zamanı tersine çevirebilirsiniz.

 • TimeScrubber™: serbestçe kullanılabilen bir geri alma/yineleme sistemi. En iyisini bulmak için olası tüm çözümleri deneyin!
 • Prosedürel Olarak Üretildi: Her oyunun farklı yolları, görevleri, yükseltmeleri ve öğeleri vardır
 • Permadeath: Verdiğiniz her karara ağırlık vermek.
 • Yüksek Puanlar: Biraz dostça rekabeti sevenleri tatmin etmek için
 • Haftalık Kaçış: Tüm oyunculara aynı zorluklar ve seçimlerin sunulduğu, haftalık olarak güncellenen bir oyun
 • Steam Başarımları: Farklı zorluk seviyelerinde 36 toplanabilir başarı

Oakenfold nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Oakenfold'un indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Oakenfold'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Oakenfold klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Oakenfold indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8/8.1, 10
 • İşlemci: 1.6 GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 1GB VRAM
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin