Numina Indir (v1.12.1)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Numina Free Download PC oyunu. Numina 30 Haziran 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

4. duvardan geçin… NUMINA dünyasına girin. Sesinizi 4. duvardan duyabilen Shawn ile iletişime geçersiniz! Shawn, karşılıklı bağlarını etkileyen bir komplonun içine çekilirken kendisine çok yakın birini kaybettiği çok kritik bir anda tanışırlar. Dünyanın temellerini sarsmakla tehdit eden bir komplo. Bağınız, klasik RPG'lerin birçok yönünü birleştiren heyecan verici bir macerada sınanacak: İlişkilerinizin hikayenin akışını değiştirdiği karakter odaklı bir hikaye, dinamik bir savaş sistemi, zorlu bulmacalar, keşfedilmeyi bekleyen şehirler ve diğer heyecan verici yerler ! 1. Kısım, yaklaşık 24 saatlik bir oyundur (tüm oyunun yaklaşık 2/3'ü). 2. Kısım hala devam ediyor ve hikayeyi sonlandıracak. Sürüm, 2022'nin 4. çeyreğinde ücretli DLC olarak planlanıyor.

ana Özellikler

 • 4. duvarı yıkmak
  4. duvar, sahnedeki oyuncuların doğrudan seyirciyle etkileşime girdiği tiyatrodan bir konsepttir. Aynı şekilde, Numina'nın hikayesine sadece Shawn'ın duyabileceği bedensiz bir ses – koruyucu bir ruh – şeklinde bir karakter olarak katılıyorsunuz. Oyun içi diyalog seçenekleriyle Shawn ile etkileşime geçebilir ve kararlarını etkileyebilirsiniz.
 • şube kararları
  Yaptığınız seçimler, Shawn'ın oyunda tanıştığınız diğer karakterlerle olan ilişkisini etkiler. Parti üyelerinizle iyi ilişkilere sahip olmak, savaşta güçlü kombo saldırıların kilidini açar ve ilişkinizi bir sonraki seviyeye taşımak için bir fırsat yaratabilir ♥ Seçimleriniz ayrıca, dört olası sondan birinde sona erecek şekilde hikayenin genel gidişatını da etkiler.
 • elementlerle savaş
  Maksimum hasar için girişleri zamanlamanızı gerektiren bazı saldırılar için eylem girişleriyle sıra tabanlı bir savaş sistemine katılın! Ayrıca her karakter, düşman zayıflıklarından yararlanmak için benzersiz temel yeteneklere sahiptir. Savaşları hızla kazanmak için bunu stratejinize entegre edin.
 • Alterna dünyasını keşfedin
  NUMINA'daki yan görevlerin çoğu, dünyanın arka planına ve irfanına daha derinden inmenizi sağlar. Ancak daha yüksek yerlere ulaşmak ve yeni ekipman, sihirli parşömenler veya nadir öğeler bulmak için kancanızla güzel manzarayı da keşfedebilirsiniz.

Numina nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Numina indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Numina'ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için, indirebileceğiniz 7-Zip'e ihtiyacınız olacak. burada).
 4. Numina klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz Numina İndirme

Doğrudan bağlantı ile Numina ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyisi
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: DirectX 9/OpenGL 4.1 uyumlu grafik işlemci
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 1500 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin