Noren Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Noren Free Download PC oyunu. Noren 23 Nisan 2021’de serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Karanlığın ortasında gözlerini açan bir askersin. Korumanız gereken kale tamamen yozlaşmaya gömülü, korku sizi hiç görmediğiniz bir yaratıktan işgal etti ve onu göremeyeceksiniz bile. Birkaç saat önce her şey normalken şimdi nasıl olduğunu anlamıyorsunuz. Üzerinizdeki baskılara rağmen ileriye bakmalı ve görevinizi yapmalısınız. NOREN basit bir anahtar bulma oyunudur. Oyunun haritası birkaç farklı bölgeden oluşuyor ve bu bölgelerin bazılarında anahtar bulma dışında özel oyun mekanikleri bulunuyor. Bazı işlevler birbirini tetikler, bu nedenle doğru eylem sırasını tahmin etmeniz gerekir. Yaptığınız herhangi bir değişiklik oyunun sonunu etkileyecektir. Dağınık yaratıklara rağmen, tüm bunları karanlık bir atmosferde, fenerin yavaş yavaş solmasıyla yapmalı ve akıl sağlığınızı korumalısınız.

Noren nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Noren indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Noren’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, Buraya).
 4. Noren klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz İndir

Noren Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 – 64bit
 • İşlemci: 2.5 GHz veya üstü
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: 2 GB ayrılmış
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 1 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin