Noir Chronicles: City of Crime Collector’s Edition Indir

Noir Chronicles: City of Crime Collector’s Edition Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Noir Chronicles: City of Crime Collector’s Edition 25 Ocak 2018’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Başını belaya sokma yeteneğine sahip özel bir dedektif olan Alfred Fox rolüne girin ve eski sevgiliniz Barbara Le Purr’un üzerinde beliren tehlikeyle yüzleşin. Kendi sezginizi ve kapsamlı araştırma tekniklerinizi kullanarak entrikayı takip edecek ve birçok, bazen ölümcül sonuçlarla karşılaşacaksınız. Eski dostunuz Barbara’dan bir telefon aldığınızda, bunun kariyerinizin en zorlu soruşturmasının başlangıcı olmasını beklemeyin. Geçmişten gelen ilişki, cevaplamaya çalıştığınız soruların kaynağı haline gelir. Sorunlarına neden olan akıllı femme fatale’in güzelliği mi yoksa gazetecilik merakı mıydı? Senin işin onların takipçisini bulmak ve bu canlı ama tehlikeli şehirde ipleri gerçekten kimin elinde tuttuğunu bulmak. Bulmacaları çözebilecek ve Suç Şehri’nin ölümcül sırlarını ortaya çıkarabilecek misiniz? Gerçeği öğrenmek için kararlı mısınız? Kara filmden ilham alan bu olgun ve tutkulu maceranın derinliklerine dalma cesaretini bulabilecek misiniz?

Noir Chronicles: City of Crime Collector’s Edition Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Noir Chronicles: City of Crime Collector’s Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Noir Chronicles: City of Crime Collector’s Edition” seçeneğine tıklayın (bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Noir Chronicles: City of Crime Collector’s Edition klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Noir Chronicles: City of Crime Collector’s Edition Ücretsiz İndir

Noir Chronicles’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile City of Crime Collector’s Edition Ücretsiz İndirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • İşlemci: 2.0 GHz
  • Hatırlatma: 1 GB RAM
  • Grafik: 256 MB VRAM
  • Depo: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin