Nodes Indir (v2022.06.15)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Nodes Free Download PC oyunu. Düğümler 3 Haziran 2022’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Bu oyunda 2 boyutlu bir düğüm fabrikasını kontrol ediyorsunuz. Oyunun amacı kahve molası vermektir. Bu, en sonunda bulunan bir düğümdür, ancak oraya ulaşmak biraz sabır ve bilgi birikimi gerektirir.
Oyun sadece farenizle kontrol edilebilir, bu yüzden arkanıza yaslanın ve rahatlayın. Oyuna başladığınızda, birkaç düğümle başlayın. Bunları, oyunda daha fazla ilerleme için gereken yenilerini açmak ve satın almak için yeterli kaynağı toplamak için kullanın. Sahip olduğunuz düğümleri yükseltmek için kaynakları da kullanabilirsiniz. Fabrikanızı planlarken dikkatli olun, her şeyi birbirine bağlamak önemsiz görünebilir, ancak ilerledikçe oldukça zor hale gelir. Her şeyi iyi yağlanmış bir makine gibi yapan güzel bir fabrikaya mı yoksa destansı orantılara sahip bir karmaşaya mı sahip olacaksınız?

Düğümler nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Düğümler indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Düğümlere Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Düğümler klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Düğüm Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantıyla Nodes ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: 7
 • İşlemci: 2GHz
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: 256 MB video belleği, gölgelendirici modeli 3.0+
 • DirectX: 10. Sayı
 • Depolamak: 250 MB kullanılabilir disk alanı
 • ses kartı:
 • Ek Yorumlar:

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin