Nobody – The Turnaround Indir (v10011)


Hiçkimse – Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş olan Turnaround Free Download PC Game. Kimse – Geri Dönüş 16 Kasım 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Dünyada tek bir kahramanlık vardır: Dünyayı olduğu gibi görmek ve onu sevmek. Hiçkimse – Dönüş, şu anki gerçekliğimize benzeyen paralel bir dünyada geçiyor. Hikaye modern bir metropolde geçiyor ama bildiğiniz beton ormanda değil. Daha çok çalılıklarla ilgili, gerçek hayatın geçtiği çok daha az çekici mahalleler. “Sen” bu dünyadaki sıradan “hiçkimselerden” birisin. Saygın bir aile geçmişinden, seçkin bir eğitimden veya benzersiz iş fırsatlarından gelmiyorlar. Ancak sıkı çalışma ve kararlılıkla bu gerçekçi toplumda sorunlarınızdan kurtulabilir ve yolunuzu bulabilirsiniz. Olası fiziksel durumunuzun sistematik rekonstrüksiyonları ile, örn. B. Sağlık ve duygular, Kimse – Dönüş, bir kişinin iş ve yaşam durumunu doğru bir şekilde tasvir etmek ister. Hayattaki çeşitli beklenmedik rastgele olaylar nedeniyle incinebilir, hastalanabilir veya kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Her şeyi dengelemeniz ve çaba göstermeniz önemlidir. İlk basit işlerden özel eğitim gerektiren vasıflı işçilere kadar burada, Hiçkimse – The Turnaround'ta her türlü mesleği deneyimleyebilirsiniz. Duvar örmekle, broşür dağıtmakla veya posta dağıtmakla başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken çok çalışmak, kariyer yolunuzu çizmek ve sonunda hayalinizdeki işi bulmak. Basketbol sahasında bayanlarla grup dansı yapabilir, sokağın köşesindeki yaşlı beyefendiyle Çin satrancı oynayabilir, internet kafede oynayabilir veya kitapçıda kaybolabilirsiniz. Sıkı çalışmaya ek olarak, ruh halinizi iyileştirmek ve koşullarınızı ayarlamak için boş zaman aktivitelerinizi sorumlu bir şekilde düzenlemelisiniz. Hikaye modunun zorlu yolculuğunu yaşadıktan sonra sandbox modunu oynayabilirsiniz. Kariyerinizi özgürce ve kısıtlamalar olmadan planlamak için karar verme ve liderlik becerilerinizi kullanın. Düzinelerce karakterle etkileşime geçin ve yakınlık seviyeleri arttıkça gizli hikayeleri ortaya çıkacaktır. Hatta bazılarıyla aşk yaşamaya başlayıp birlikte bir hayat kurmanız bile mümkün.

Hiçkimse – Geri Dönüş nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Hiçkimse – The Turnaround indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Nobody – The Turnaround” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan indirebileceksiniz) burada).
 4. Hiçkimse – The Turnaround klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kimse – dönüm noktası ücretsiz indir

Hiçkimse – The Turnaround ücretsiz indirmeyi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 7
 • İşlemci: i3-530 2,93 GHz çift çekirdekli
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GPU GeForce GTX 750 Ti 2 GB
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 13 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectX uyumlu
 • Ek Yorumlar: GPU, Shader Model 5.0'ı desteklemelidir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin