Nobody Saves the World Indir

Kimse Dünyayı Kurtaramaz Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Kimse Dünyayı Kurtaramaz 18 Ocak 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Antik afet yeniden uyandığında, dünyayı kim kurtarabilir? Kimse! (Sen bir hiçsin.) Guacamelee’nin yaratıcılarından bu yeni aksiyon RPG’lerinde salyangoz, hayalet, ejderha ve daha fazlası olmak için dönüşüm sanatında ustalaş! 15’ten fazla farklı ve farklı formu keşfetmek ve bunlar arasında geçiş yapmak için görevleri tamamlayın. DAHA zorlu görevlerin kilidini açmak ve tamamlamak için becerileri beklenmedik şekillerde karıştırın ve eşleştirin. The Calamity’yi durdurmak ve dünyayı kurtarmak için şekil değiştiren zindanları temizlerken, tek başınıza veya çevrimiçi bir arkadaşınızla uçsuz bucaksız bir dünyayı keşfedin!

Kimse Dünyayı Kurtaramaz nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Kimse Dünyayı Kurtaramaz İndirmeyi bitirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Dünyayı Kimse Kurtaramaz” ı tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Kimse Dünyayı Kaydetmiyor klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kimse dünyayı kurtarmaz ücretsiz indir.

Kimse Dünyayı Kurtaramaz Doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10, 8, 7
 • İşlemci: 2GHz+
 • Hatırlatma: 1 GB bellek
 • Grafik: Shader Model 5.0 (DX11) desteği + 2 GB kullanılabilir grafik belleği gerekir. Entegre Intel® grafik kartlarıyla uyumluluk garanti edilmez.
 • DirectX: sürüm 11
 • Depo: 2 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: Çok oyunculu yalnızca çevrimiçi.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin