NO, THANK YOU!!! Indir (Uncensored)

HAYIR TEŞEKKÜRLER!!! Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş PC oyunlarının ücretsiz indirilmesi. HAYIR TEŞEKKÜRLER!!! 27.02.2015 tarihinde yayınlandı

Oyun hakkında

Yepyeni bir sezgiye dayalı bayrak kırma macerası !!

Ana Özellikler

– Hafızasını kaybetmiş bir adamın ve gizli bir organizasyonun etrafında dönen dramatik bir BL görsel romanı.
– Shigeo Hamashima tarafından çizilen 2000’den fazla etkinlik CG’si
– Tamamen sansürsüz ayrıntılar
– Sağlam 30-40 saatlik oyun süresi bayrak yok etme macerası

NTY’den başlık oyun mekaniği !!! hayır tarafından “bayrakların” yok edilmesi etrafında döner, teşekkür ederim !!! Buton. “Bayraklar” birçok görsel romanın temel bir parçasıdır. Bir hikaye dalı için bir tür öncül veya dönüm noktası görevi görürler. NTY’de !!! bu “bayraklardan” biri tetiklendiğinde, Hayır, teşekkür ederim !!! Düğme sol üst köşede görünecektir.

İndirin ve yükleyin HAYIR, TEŞEKKÜR EDERİZ !!!

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bir kez HAYIR, TEŞEKKÜR EDERİZ !!! İndirme işlemi tamamlandığında, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “HAYIR’a Ayıkla, TEŞEKKÜRLER !!!” seçeneğini tıklayın. (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Burada).
 4. HAYIR’a çift tıklayın, TEŞEKKÜRLER !!! Klasör ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

HAYIR TEŞEKKÜRLER!!! Ücretsiz indirin

Başlamak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın HAYIR TEŞEKKÜRLER !!! Doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP ve üzeri
 • İşlemci: Pentium III 1GHz
 • Depolamak: 256 MB RAM
 • Grafik: VRAM 8 MB
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 4500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin