No More Heroes Indir

No More Heroes Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. No More Heroes 9 Haziran 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Adı Travis Touchdown. Kemerlerinizi bağlayın çünkü benim hikayem böyle başladı. Her şey barda dumanlı seksi bir kızla içki içtiğim gece başladı. Bunu bilmeden önce, UAA’da (bu United Assassins Association) 11 numaraydım – bir numara olma yolunda on salak duruyordu. Bir elimde küçük patates kızartmalarını idare etmek için güvenilir Balkenkatana’m var ve diğer elimde dünyanın en büyük suikastçısı olarak yerimi alır almaz kızımı tutmaya hazır. Zirveye ulaşmak için uzun bir yol, ama bu tamamen Amerikan otaku 1 numaralı bebek olana kadar durmayacak! No More Heroes’un klasik dilim ve zar, kesintisiz aksiyon, hak ettiği HD makyajını aldı! Zafere giden yolu açarken düşman lejyonlarını alt etmeye ve kişilikleriyle dolup taşan bir dizi rakip profesyonel katille yüzleşmeye hazırlanın. Ama hepsi kes ve kes çılgınlığı değil! Hayatın için savaşmadığın zamanlarda, yeni ürünler satın almak, bir sonraki dereceli savaş için yakıt almak için egzersiz yapmak ve kandırılmış motosikletini Santa Destroy sokaklarında sürmek için yarı zamanlı işler yapacaksın.

özellikleri

 • Travis’in motosikleti Schpeltiger ile sahil kasabası Santa Destroy’da lastik yakın!
 • Güç bombalarından beyin avcılarına kadar, profesyonel güreş hareketlerinden oluşan yıkıcı bir cephaneliğin kilidini açın.
 • Rekabeti azaltmak ve onlara patronun kim olduğunu göstermek için güçlü karanlık tarafı serbest bırakın!
 • Öğrenmesi çok kolay, ancak derin bir pizzadan daha derin olan benzersiz bir savaş sisteminde ustalaşın.

Böylece kahramanları indirmeyi ve kurmayı bırakıyorsunuz

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. No More Heroes indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “No More Heroes’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
 4. No More Heroes klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Daha fazla kahraman ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile No More Heroes ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 8.1 veya üstü
 • İşlemci: Intel Core i5-4460
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX750Ti
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin